logo png

دوره تخصصی آموزشی کسب درآمد میلیونی از اینترنت (کوچینگ) در سه پکیج متفاوت ارائه میگردد که در تصویر زیر میتوانید توضیحات را مشاهده بفرمایید 👇🏻👇🏻

🛑🛑اگر هنوز برای ثبت نام تردید دارید، لطفاً سوالات و پاسخ های زیر را حتما مطالعه کنید! 👇🏻👇🏻

شما فقط تا پایان جشنواره یعنی انتهای امروز میتوانید از تخفیف جشنواره استفاده کنید. همچنین اگر ظرفیت دوره آموزشی نیز تکمیل شود هم، دیگر نمیتوانید در جشنواره ثبت نام کنید و میبایست تا برگزاری دوره بعدی صبر کنید و با مبلغ اصلی ثبت نام نمایید.

شما میبایست کل مبلغ را به شماره حساب اعلامی واریز نمایید و عکس فیش واریزی خود را در لینک ارسالی بارگزارری کنید مابقی امور به صورت خورکار برای شما انجام خواهد شد.

در صورت بروز مشکل در آپلود فیش واریزی در لینک ارسالی و تکمیل ثبت نام میتوانید با شماره واتس اپ واحد ثبت نام هانوتا ۰۹۰۵۳۵۹۹۴۶۴ ارتباط بگیرید که برای این منظور شما باید ابتدا آن را در تلفن همراه خود ذخیره نمایید و سپس از طریق واتس اپ به آن پیام بدهید .

دانشجوی عزیز، اگر شما کماکان سوالی دارید که نتوانستید تاکنون پاسخش را دریافت نمایید میتوانید قبل از واریز وجه به همان شماره واتس اپ واحد ثبت نام پیام بدهید و سوالات خود را از کارشناسان واحد ثبت نام بپرسید و سپس ثبت نام یا رزرو خود را تکمیل کنید.

پاسخ این سوال بستگی مستقیم به توان مالی شما دارد. اگر با ثبت نام در پکیج ویژه مشکلی ندارید پیشنهاد ما به شما این پکیج است، اما اگر گمان میکنید هزینه این پکیج برای شما بالاست ما پایه را به شما توصیه میکنیم. دقت بفرمایید که کلیاتی آموزشی شما در هر دو پکیج مشابه هم است، پس شما حتی با ثبت نام در پکیج پایه همان مطالب را آموزش میبینید اما با دقت و جزییات متفاوت . در پکیج ویژه شما عضو دائم کلوپ محتوا خواهید شد و تمامی نکاتی که لازم پیشرفت سریعتر شما می باشد و در این کلوپ به شما ارائه می شود 

 معنای آن این است که شما بعد از ثبت نام در پکیج ها به صورت مادام العمر و ماهانه آموزش های جدیدی دریافت میکنید. به طور مثال هر زمانی که اینستاگرام اپدیت جدیدی ارائه نماید و یا تیم آموزشی ما برای ارائه آموزشی جدید برنامه ریزی کند شما به صورت کاملاً رایگان آن را دریافت میکنید. به طور معمول ماهانه تعداد جلسات آموزشی جدیدی ارائه میشود که شما از آن به طور رایگان بهره مند میشوید و دیگر لازم نیست هزینه جدیدی پرداخت کنید، و بدین ترتیب با یکبار ثبت نام به طور کامل از آموزش های دیگر بی نیاز خواهید بود، چرا که هر زمانی نیاز به آموزش جدیدی باشد به طور رایگان دریافت میکنید 

این دوره شامل چند سرفصل کلی است که در طی جلسات آموزشی به شما ارائه خواهد شد:

۱- شما در بخش اول آموزش راه اندازی وبسایت به زبان ساده و بدون نیاز به دانش فنی را یاد خواهید گرفت

۲- در بخش بعد آموزش جامع بازاریابی دیجیتال و جذب مشتری برای وبسایت خودتان را یاد میگیرید تا بتوانید درآمدزایی خود را از طریق وبسایتتان هم آغاز کنید

۳- بخش سوم مربوط به آموزش الگوریتم ها و قواعد رشد و جذب فالوور اینستاگرام است، شما در این بخش به طور کامل اینستاگرام را یاد میگیرید و اینکه چه قواعدی را باید رعایت کنید تا فالوور ارگانیک جذب نمایید.

۴- شما در بخش چهارم به طور جامع و کامل یاد میگیرید چجوری تولید محتوا کنید که بتوانید فالوور بیشتری جذب کنید، در این بخش تمام آن چیزی که باید راجع به تولید محتوا یاد بگیرید به شما آموزش داده میشود (شامل اپلیکیشن ها و نرم افزارهای تولید محتوا)

۵- در بخش آخر هم درآمدزایی و توسعه درآمد شامل آموزش فروش اینترنتی را به طور جامع و کامل یاد میگیرید

۶- و …

به طور کلی دوره آموزشی هانوتا تضمین کامل بودن دارد، یعنی شما کامل ترین دوره آموزشی بازار را تهیه خواهید کرد، پس اصلاً و ابداً نگران نباشید!

هیچ ایرادی نداره، شما میتوانید بخش های آموزشی مربوط به این حوزه را اصلاً تماشا نکنید. اما ما چنین توصیه ای نمیکنیم، شاید برای شما راه اندازی یک وبسایت سخت باشد اما ما پیشنهاد میکنیم حتماً از این بخش شروع کنید! 

اما در کل باید بدانید که آموزش های بخش اینستاگرام هانوتا هم به طور کاملاً حرفه ای و مجزا طراحی شده است پس بنابراین کسانی که نمیخواهند وبسایت داشته باشند هم میتوانند بهره بردار آموزش ها باشند اما مجدداً تأکید میکنیم که ما توصیه نمیکنیم!

به دلایل زیر:

۱- یک منبع درآمد مجزا و جذاب برای شما محسوب میشود و میتوانید درآمد زیادی از طریق آن کسب کنید

۲- باعث میشود درآمد پیجتان تا ۲ برابر افزایش پیدا کند

۳- مشتریان شما اعتماد بسیار بیشتری به شما خواهند کرد

۴- در میان مدت یک جریان درآمدی پایدار و بزرگ خواهید داشت

۵- برای برندسازی شما بسیار مناسب و کاربردی است

طبق تجربه ما افرادی که تمامی سرفصل های آموزشی را میبینند و پیاده سازی میکنند در یک بازه زمانی یک ساله به درآمدی فراتر از ۱۰۰ میلیون تومان در ماه میرسند. البته این به نوع خدمات یا محصولاتی که ارائه میکنید نیز بستگی دارد، شما میتوانید خیلی بالاتر از این عدد دست پیدا کنید. اما لازمه آن تلاش خودتان در مسیر صحیح نیز میباشد!

بله! تمامی دوره های آموزشی هانوتا تضمین رضایتمندی دارند. چنانچه شما قوانین و مقررات مربوط به برگزاری دوره را رعایت کرده باشید و از دوره آموزشی خود در زمان مقرر نتیجه تگرفته باشید کل وجه واریزی شما به شما عودت داده خواهد شد.

چند دلیل اصلی که باید به هانوتا اعتماد  کنید:

۱- هانوتا بزرگ ترین، معتبرترین و قدیمی ترین گروه آموزشی در حوزه آموزش حوزه بلاگری در ایران است

۲- هانوتا با مجوز رسمی از وزارت ارشاد فعالیت میکند و مستقیماً زیر نظر این نهاد است

۳- تمامی اساتید هانوتا نخبگان کشوری هستند و بهترین اساتید را دارد

۴- دوره آموزشی هانوتا به طور تضمین شده کامل ترین، علمی ترین، و حرفه ای ترین مجموعه آموزشی است و شما را از هر آموزشی بی نیاز میکند

۵- رضایت و موفقیت شما برای ما مهم تر از خود شماست، عمیقاً بر این اعتقادیم رضایتمندی شما اعتبار ماست!

و …

با اپدیت جدید اینستاگرام که در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ ارائه شد، شما میتوانید در بازه کمتر از ۳ ماه هم به ۱۰۰کا فالوور ارگانیک و واقعی برسید. البته این موضوع به خود شما نیز بستگی دارد اما معمولاً بین ۳ ماه تا ۱۰ ماه میتوانید به راحتی به این عدد فالوور برسید، البته به شرط اینکه آموزش حرفه ای، استاندارد و علمی دیده باشید. میانگین دانشجویان سابق هانوتا حدود ۵ ماه است، بدین معنا که دانشجویان سابق هانوتا به طور میانگین معمولاً حدود ۵ ماه طول میکشد تا به ۱۰۰کا فالوور ارگانیک برسند.

طبق تجربه ما شما با ۱۰۰کا فالوور ارگانیک و واقعی روزانه به طور میانگین ۲۰۰ الی ۴۰۰ مشتری دارید. اگر وبسایتتان هم به صورت حرفه ای راه اندازی کرده باشید این عدد ممکن است بالاتر هم برود. البته این عدد یک میانگین کلی است و بسته به صنعت و صنف و خدمات شما این عدد متغیر است.

قطعاً! آموزش های ما به طور کامل از صفر تا صد به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه میشود، به نحوی که بتوانید از صفر یک پیج جدید و حرفه ای برای خودتان راه اندازی کنید و به موفقیت های بالایی دست پیدا کنید. شما برای شرکت در دوره به هیچ پیش نیاز اطلاعاتی نیاز نخواهید داشت. هرچند اگر فکر میکنید خیلی مبتدی هستید توصیه میکنیم حتماً پکیج ویژه را ثبت نام کنید.

نگران نباشید؛ در مورد این بخش مستقلاً آموزش میبینید. ما جلسات آموزشی ویژه ای برای شما در هر دو پکیج تدارک دیده ایم که شما بتوانید بر ترس خود غلبه کنید؛ مضافاً که حتما یادتان باشد که خیلی های دیگری هم مثل شما بودند و هستند. پس این موضوع نباید مانع رشد و پیشرفت شما شود. همچنین که ما نیز با آموزش های حرفه ای و تمارین عملی کمک شما میکنیم که ترستان کامل از بین برود!

و این نکته کلی را نیز در خاطر داشته باشید که هرچند رفتن جلوی دوربین برای جلب اعتماد مشتری بسیار مفید است ولی شما لزومی به انجام اینکار ندارید

در دوره آموزشی به شما یاد میدهیم که چجوری باید ایده های ناب برای رشد پیج تان پیدا کنید، پس جایی برای نگرانی شما وجود ندارد!

اول از همه یادتان باشد که هیچ کدام از پیج های مطرح و پردرآمد امروز، روزی که شروع کردند فکر نمیکردند جواب بگیرند اما گرفتند! پس دلیلی ندارد که جواب نگیرید، اگر آموزش های خود را کامل دنبال کنید موفقیت شما حتمیست. اگر ۱ درصد هم نتوانستید جواب بگیرید میتوانید وجه پرداختی خودتان را پس بگیرید. پس این موضوع هم نباید نگرانتان کند.

این بستگی به خود شما دارد، اما به طور کلی جواب “نه” است، یعنی شما نیاز به سرمایه گذاری مجددی ندارید. در واقع انجام سرمایه گذاری مجزا باعث افزایش رشد درآمدی شما میشود، نه اینکه حتماً لزومی بر انجامش داشته باشید

شما باید یا کل مبلغ پکیج را، یا حداقل بخشی از آن را که کارشناس مشاور به شما اعلام کرده است را “پیش از اتمام جایگاه های دوره” به شماره حساب اعلامی واریز نمایید و فیش آن را برای واتس اپ به شماره ۰۹۰۵۳۵۹۹۴۶۴ ارسال نمایید (شماره فوق را سیو نمایید و سپس در واتس اپ به آن پیام دهید). شماره واتس اپ فوق مربوط به واحد ثبت نام است، و از آنجایی که سیسنم ثبت نام هانوتا خودکار است، خود کارشناسان هانوتا مابقی فرآیند را برای شما توضیح میدهند و تکمیل میکنند

با توجه به حجم بالای درخواست های ثبت نام معمولاً نهایتاً ۳ تا ۷ روز کاری بعد از تکمیل ثبت نام دوره آموزشی شما شروع میشود.

خیر، شما فقط امروز فرصت دارید تا از تخفیف جشنواره استفاده نمایید، پس از اتمام جشنواره باید پکیج ها را با قیمت واقعی تهیه نمایید.

❌❌ اگر هنوز جواب خودتان را نگرفتید میتوایند تا قبل از پایان ظرفیت دوره هرچه سریع تر با کلیک بر روی گزینه زیر سوالات خود را از کارشناسان واحد ثبت نام هانوتا بپرسید👇🏻👇🏻👇🏻