logo png

دوره تخصصی آموزش بلاگری در دو پکیج متفاوت ارائه میگردد که در تصویر زیر میتوانید توضیحات را مشاهده بفرمایید 👇🏻👇🏻

🛑🛑اگر هنوز برای ثبت نام تردید دارید، لطفاً سوالات و پاسخ های زیر را حتما مطالعه کنید! 👇🏻👇🏻

جواب این سوال مستقیماً به این بستگی دارد که شما چه میزانی میخواهید برای آموزش خود هزینه کنید. سرفصل های کلی هر دو پکیج یکسان است، یعنی موضوعات کلی که به شما تدریس میشود در تمام پکیج ها یکسان است، اما جلسات آموزشی در پکیج ویژه کامل تر و با جزییات بیشتری ارائه میشود که باعث یادگیری راحت تر و جامع تر برای شما است. پس ما پیشنهاد میکنیم حتماً بسته به محدودیت مالی خودتان تصمیم بگیرید.

 میتوانید به صورت رایگان و مادام العمر به اپدیت های جدید آموزشی دسترسی داشته باشید. به زبان ساده در هر ماه همواره تعداد جلسات جدیدی توسط اساتید گروه آموزشی هانوتا آماده میشود که شامل آموزش های جدید در مورد الگوریتم های جدید اینستاگرام و یا نرم افزارها یا اپلیکیشن های جدید تولید محتوا میباشد. در واقع  شما یکبار برای همیشه از آموزش بی نیاز میشوید چرا که تیم اساتید هانوتا همواره هر آموزش جدیدی که نیاز داشته باشید را به رایگان در اختیار شما میگذارد.

بله، تمامی دوره های گروه آموزشی هانوتا تضمین دارند. شما میتوانید پس از ثبت نام در صورت عدم رضایتمندی، در صورتی که شرایط و ضوابط برگزاری دوره را رعایت کرده باشید میتوانید درخواست عودت وجه ثبت نامی خود را داشته باشید.

چند دلیل اصلی که باید به هانوتا اعتماد  کنید:

۱- هانوتا بزرگ ترین، معتبرترین و قدیمی ترین گروه آموزشی در حوزه آموزش حوزه بلاگری در ایران است

۲- هانوتا با مجوز رسمی از وزارت ارشاد فعالیت میکند و مستقیماً زیر نظر این نهاد است

۳- تمامی اساتید هانوتا نخبگان کشوری هستند و بهترین اساتید را دارد

۴- دوره آموزشی هانوتا به طور تضمین شده کامل ترین، علمی ترین، و حرفه ای ترین مجموعه آموزشی است و شما را از هر آموزشی بی نیاز میکند

۵- رضایت و موفقیت شما برای ما مهم تر از خود شماست، عمیقاً بر این اعتقادیم رضایتمندی شما اعتبار ماست!

و …

سرفصل های آموزشی شما به طور کلی به این صورت است:

۱- بخش اول شامل آموزش جامع الگوریتم ها و قواعد اینستاگرام برای رشد و جذب فالوور ارگانیک

۲- بخش دوم شامل آموزش جامع تولید محتوای مناسب است، شما در این بخش هر آن چیزی که برای تولید محتوا نیاز دارید شامل آموزش انواع اپلیکیشن های تولید محتوا را به طور کامل یاد خواهید گرفت

۳- بخش سوم شامل آموزش تخصصی مهارت های پایه بلاگری شامل داستان سرایی، بلاگری در استوری، مفاهیم اصلی بلاگری مانند پیج ایدنتیتی و … است

۴- در بخش چهارم شما آنالز کردن پیج، ایده یابی، مهارت های تکمیلی مثل تبادل و … را یاد میگیرید

۵- در بخش نهایی نحوه گرفتن تبلیغات و درآمدزایی را به طور کامل یاد میگیرید

محتوای آموزشی هانوتا کامل ترین محتوای آموزشی در بین کل آموزش های مشابه است و میتوانید با خیال راحت ثبت نام کنید

با اپدیت جدید اینستاگرام که در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ ارائه شد، شما میتوانید در بازه کمتر از ۳ ماه هم به ۱۰۰کا فالوور ارگانیک و واقعی برسید. البته این موضوع به خود شما نیز بستگی دارد اما معمولاً بین ۳ ماه تا ۱۰ ماه میتوانید به راحتی به این عدد فالوور برسید، البته به شرط اینکه آموزش حرفه ای، استاندارد و علمی دیده باشید. میانگین دانشجویان سابق هانوتا حدود ۵ ماه است، بدین معنا که دانشجویان سابق هانوتا به طور میانگین معمولاً حدود ۵ ماه طول میکشد تا به ۱۰۰کا فالوور ارگانیک برسند.

معمولاً درآمد اصلی پیج های بلاگری از طریق تبلیغات است. یعنی شما به عنوان یک بلاگر از طریق جذب تبلیغ و دریافت هزینه از تبلیغ دهنده درآمد کسب خواهید کرد

به طور معمول و طبق تجربه ما اگر شما ۱۰۰ کا فالوور ارگانیک و واقعی داشته باشید، در سال ۱۴۰۱ به ازای هر تک استوری تبلیغاتی هزینه ای بین ۲ الی ۴ میلیون تومان دریافت میکنید، اگر روزانه ۳ تبلیغ انجام دهید یعنی درآمد روزانه شما بین ۶ تا ۱۲ میلیون تومان و ماهانه تقریباً ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود. هرچند اگر شما تعداد فالوور بیشتری داشته باشید این عدد به مراتب بالاتر هم میرود. به عنوان مثال اگر شما ۵۰۰کا فالوور داشته باشید درآمدتان به نزدیک ۷۰۰ میلیون تومان در ماه هم خواهد رسید. دقت بفرمایید که این اعداد اصلاً اغراق گونه نیستند! شما میتوانید خودتان به راحتی هم اکنون به پیج های سایر بلاگرها با یک پیج کاری پیام بدهید و تعرفه ها را با چشم خودتان ببینید.

این موضوع به طور کامل در دوره آموزشی در هر سه پکیج به شما آموزش داده میشود. شما میتوانید از ۵کا فالوور تبلیغ دهنده جذب کنید و درآمد کسب کنید که به طور کامل در جلسات آموزشی یاد میگیرید.

هرگز!! این مورد اشتباه ترین باور بین برخی افراد است. فضای اینستاگرام روز به روز بازتر میشود و فضا برای رشد تازه واردهایی مانند شما بیشتر فراهم میشود. اینستاگرام در اپدیت اخیرش الگوریتم هایی را ارائه کرده است که سرعت رشد پیج های تازه کار را تا ۲۰ برابر افزایش میدهد. اتفاق از نظر زمانی الان بهترین زمان برای شروع است و شما اگر آموزش درست و اصولی و استاندارد ببینید بسیار موفق خواهید شد و با سرعت بسیار زیادی رشد خواهید کرد!

قطعاً! آموزش های ما به طور کامل از صفر تا صد به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه میشود، به نحوی که بتوانید از صفر یک پیج جدید و حرفه ای برای خودتان راه اندازی کنید و به موفقیت های بالایی دست پیدا کنید. شما برای شرکت در دوره به هیچ پیش نیاز اطلاعاتی نیاز نخواهید داشت. هرچند اگر فکر میکنید خیلی مبتدی هستید توصیه میکنیم حتماً پکیج ویژه را ثبت نام کنید.

نیازی نیست حتماً از خودتان فیلم و عکس بذارید! زمینه های زیادی از بلاگری وجود دارد مانند بلاگری محتوایی و یا بلاگری آشپزی که نیاز به حضور مستقیم شما در پیج تان ندارد. نگران این موضوع نباشید چرا که به طور کامل در دوره آموزشی جلساتی برای شما تعبیه شده است که کمک کند حوزه مناسب خودتان را انتخاب کنید.

نگران نباشید؛ در مورد این بخش مستقلاً آموزش میبینید. ما جلسات آموزشی ویژه ای برای شما در هر دو پکیج تدارک دیده ایم که شما بتوانید بر ترس خود غلبه کنید؛ مضافاً که حتما یادتان باشد که خیلی های دیگری هم مثل شما بودند و هستند. پس این موضوع نباید مانع رشد و پیشرفت شما شود. همچنین که ما نیز با آموزش های حرفه ای و تمارین عملی کمک شما میکنیم که ترستان کامل از بین برود!

در دوره آموزشی به شما یاد میدهیم که چجوری باید ایده های ناب برای رشد پیج تان پیدا کنید، پس جایی برای نگرانی شما وجود ندارد!

با توجه به حجم بالای درخواست های ثبت نام معمولاً نهایتاً ۳ تا ۷ روز کاری بعد از تکمیل ثبت نام دوره آموزشی شما شروع میشود.

خیر، شما فقط امروز فرصت دارید تا از تخفیف جشنواره استفاده نمایید، پس از اتمام جشنواره باید پکیج ها را با قیمت واقعی تهیه نمایید.

❌❌ اگر هنوز جواب خودتان را نگرفتید میتوایند تا قبل از پایان ظرفیت دوره هرچه سریع تر با کلیک بر روی گزینه زیر سوالات خود را از کارشناسان واحد ثبت نام هانوتا بپرسید👇🏻👇🏻👇🏻