دسته‌بندی نشده

کدام صفحات طرفداران بیشتری دارند:

امروزه شبکه‌­های اجتماعی جایگاه بسیار مهمی در زمینه انواع ارتباطات دارند؛ به نحوی که افراد در موقعیت­‌ها و گروه‌­های سنی متفاوت، درگیر استفاده از این فضا به منظور اهداف شخصی، سرگرمی و… هستند. یکی از این شبکه­‌ها که اولین نسخه آن در سال ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد و به سرعت محبوبیت کسب کرد، اینستاگرام است.
آمار ها نشان می دهد
۷۱درصد از کاربران در سنین زیر ۳۵سال هستند .دراین بین ۵۲درصد زنان و ۴۸درصد مردان فعالیت دارند . بیشترین میزان فالوور مربوط به افراد مشهور و سلبریتی هاست ،به گونه ای که میزان کاربران فعال اینستاگران توسط پیج های سلبریتی ها اعلام می شود.بدون در نظر گرفتن این گونه پیج ها و بررسی صفحات از نظر محتوا ؛صفحات با تولید محتوای مربوط به مد و پوشاک دنبال کننده ی بالاتری نسبت به بقیه دارند .صفحاتی که IGTVبیشتری دارند مخاطبین بیشتری را به خود جذب می کنند .صفحات طنزپردازی و صفحات آموزشی نیز براب کاربران از جذابیت زیادی برخورداراست .

چگونه کاربران را به صفحه ی خود جذب کنیم؟
بدون شک اینکار بدون تخصص انجام نمی شود و اگر هدفمند انجام نشود بازده نخواهد داشت .در زیر به چند نکنه ی پایه برای افزایش مخاطب می پردازیم:
۱)سوال بپرسید:
مخاطب را با خودتان درگیر کنید و او را وادار به فعالیت کنید .تعامل در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد و برای بازاریابی نقش کلیدی را بازی می کند .
۲)مصاحبه کنید:
از طریق مصاحبه کردن با افراد سبب جلب اعتماد مخاطب و افزایش اعتبار خود می شوید.
۳)محتوای طنز انتشار دهید:
آمارها نشان می دهد مطالب طنز مخاطب زیادی را با خود همراه می کند .از این ابزار جهت افزایش بازدید خود استفاده کنید.
۴)مسابقه برگزار کرده و جایزه دهید

راهکارهای بالا صرفا به بیان نکته های پایه برای جذب مخاطب پرداخته و افزایش فالوور واقعی نیازمند برنامه ریزی هدفمند و تولید محتوای مناسب می باشد .برای استفاده از این بستر آماده و بکارگیری آن باید برنامه ریزی کرده و تخصص لازم را بدست آورید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.