دسته‌بندی نشده

چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم:

تبلیغات اینستاگرام قدرتی است که باید جهت رسیدن به بازار هدف و بهبود اهداف کسب و کار، فروش و آگاهی از برند، مورد توجه قرار گیرد.برای اینکه تبلیغ شما دیده شود درگام اول باید مخاطب داشته باشید سپس باید با تبلیغات اصولی محتوای مورد پسند کاربر را تولید کنید . بسته به نوع کسب و کارتان انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارد ،یکی از این روش ها بهره گیری از کمپین هاست که در ادامه به شرح آن می پردازیم .

تبلیغات با عکس:عکس ها و جلوه های بصری تاثیر زیادی بر روی مخاطب میگذارد ،اینستاگرام خود را بعنوان پلتفرم با قابلیت اشتراک گذاری عکس به مخاطبان معرفی کرد و این استقبال بی نظیر بدون شک به دلیل بهره گیری از تاثیر جلوه های بصری بر روی مخاطب است،سعی کنید عکس های که بکار میبرید از جذابیت زیادی برخورددار باشد.
تبلیغات با ویدیو:
برای تکمیل جذابیت تبلیغات خود در بین پست ها حتما از ویدیو استفاده کنید و یا در بین استوری های خود از ویدیو استفاده کنید ؛به خصوص از ویدیو هایی استفاده کنید که افراد در آن حضور دارند. به این ترتیب مخاطب با شما همراه خواهد شد .
به صورت مکرر تبلیغ کنید :
اجازه ندهید پیج شما فیر فعال شود و فالوور از دست بدهد ،محتوا تولید کرده و به صورت دائمی با دنبال کنندگان خود تعامل داشته باشید.
بسته به هدفتان کمپین های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید :کمپین آگاهی Awareness،کمپین توجه  Consideration،کمپین تبدیل برحسب نیاز خود باید به سراغ این کمپین ها بروید که هر کدام از آن ها نیاز به اطلاعات تخصصی و مهارت و دانش کافی دارد پیشنهاد می شود از یک تیم متخصص راهنمایی بخواهید.

در پایان باید گفت علاوه بر انواع کمپین‌های اینستاگرام و تبلیغات مختلف موجود، بسیار مهم است که قبل از ایجاد تبلیغات اینستاگرام، اهداف تجاری و پلتفرم مناسب خود را تعریف کنید سپس فالوور فعال جذب کرده و درنهایت اقدام به تبلیغات کنیم در غیر این صورت تبلیغات موثر نخواهند بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.