دسته‌بندی نشده

میانگین زمانی که افراد در اینستاگرام می گذرانند:

اطلاعات موجود بیان می کند دنبال کنندگان اینستاگرام در ده سال اخیر حدود ۱۵برابر شده است.اینستاگرام با داشتن روزانه ۵۰۰میلیون مخاطب سهم قابل توجهی در عادت های روزانه افراد دارد.

بسیاری برای استراحت و سرگرمی روزانه خود به سراغ اینستاگرام رفته و زمان خود را سپری می کنند ؛همچنین با داشتن بیش از یک و نیم میلیارد کاربر فعال در ماه توانسته بیشترین میزان تعامل را با مخاطب داشته باشد .

حداقل۷۰درصد از استفاده کنندگان از شبکه های اجتماعی حداقل ماهی یکبار وارد اینستاگرام می شوند،این درحالی است که تقریبا ۴۰درصد افراد ماهانه از فیسبوک استفاده می کنند .از میان دنبال کنندگان ۷۶درصد آن ها زیر ۳۵سال هستند که نشان می دهد جمعیت بیشتری از دنبال کنندگان جوانان می باشند و رتبه ی اول دنبال کنندگان اینستاگرام بازه ی ۲۵تا۳۴سال هستند سپس افراد ۱۸تا ۲۴ساله در رتبه ی بعدی قرار می گیرند .

افراد به طور متوسط روزانه ۵۶دقیقه در اینستاگرام می گذارند البته وقتی گفته می شود به طور متوسط به این منظور است که بسیاری از افراد بیشتر از این میزان از روز را صرف اینستاگرام می کنند.

در ایران حدود ۵۰درصد مردم در یک شبکه اینترنتی فعالیت دارند و عضو هستند ؛البته بالای ۷۰درصد از آن ها رنج سنی ۱۸تا۲۹سال دارند وآمار ها نشان می دهد در ایران بیشتر مخاطبان نوجوانان می باشند  . بررسی ها نشان می دهد ایرانی ها ۵تا ۹ساعت درروز از اینستاگرام استفادده می کنند این زمان بسیار قابل توجه بوده و این مفهوم را می رساند که در زندگی روزمره ایرانیان اینستاگرام نقش پررنگی را ایفا می کند این حضور در دنیا به طورمیانگین ۱۶ساعت است.

در پایان باید گفت باتوجه به میزان صرف وقت زیاد در اینستاگرام و تعامل کاربر با این پلتفرم ،از این فضا می توان بهره ی زیادی برد و آن را یک ابزار اقتصادی قدرتمند دانست.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.