دسته‌بندی نشده

زمان مناسب برای گذاشتن پست در اینستاگرام:

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

باتوجه به محتوای تولید شده باید زمان مناسب برای پست خود انتخاب کنید برای مثال اگر قرار باشد یک محتوای مربوط به غذا بگذارید بهتر است در ساعت های نزدیک به ناهار و یا شام بگذارید یا اگر قرار است محتوا آموزشی باشد باید ساعت مناسب با آن را درنظر بگیرید .مطالب مهم معمولا در پایان روز باید انتشار دهند زیرا این پست ها می توانند بالاتر از بقیه پست ها آمده و در معرض دید کاربر قرار بگیرند .اگر قرار است تعداد زیادی پست بگذارید بهتر است فاصله ی زمانی ۴ساعته برای آن تعریف کنید در غیر صورت مطلب برای مخاطب خسته کننده و یکنواخت خواهد بود.

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام :

ساعت ۴تا ۸ بعد از ظهر بهترین زمان برای گذاشتن پست می باشد در این زمان تعامل کاربران بالا تر بوده و به علت این که در این ساعات معمولا افراد اوقات فراغت خود را می گذرانند توجه بیشتری به پست های شما خواهند کرد.

بین ساعت ۸صبح تا ۱۲ظهر معمولا بهتر است پستی گذاشته نشود به این علت که بیشتر مخاطبین و دنبال کنندگان در محل کار خود بوده یا مدرسه و دانشگاه هستند .

بهترین روز ها برای پست گذاشتن:

معمولا اخر هفته ها به علت اینکه پنبال کنندگان برنامه تفریحی خود را دارند کمتر از اینستاگرام استفاده می کنند ؛بهترین روز های وسط هفته بخصوص روزهای دوشنبه و سه شنبه می باشد.

ضرورت رعایت این نکته و دانستن زمان مناسب به این علت است که پیج شما بتواند مخاطب بالاتری به خود جذب کند و دنبال کنندگان بیشتری را به خود اختصاص دهد .در پیج های مربوط به کسب و کارتوجه به این امر حیاتی است زیراهرچه دنبال کننده ی بیشتری از پیج شما بازدید کند امکان اشتراک گذاری با دیگران و همچنین فروش بیشتر فراهم خواهد شد.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.