دسته‌بندی نشده

چه چیزی در اینستاگرام بفروشیم :

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

فروش و خرید خودرو:برخی از پیج های اینستاگرام با معرفی خریدار و فروشنده به یکدیگر اقدام به خرید و فروش خودرو می کنند به این ترتیب که عکس از خودرو و مشخصات آن گذاشته و با برقراری ارتباط و معرفی خریدار و فروشنده سبب فروش خودرو می شوند .راه دیگر برای فروش خوردو در اینستاگرام این است که مستقیما فروشنده با خریدار ارتباط برقرار کرده و محصول خود را از طریق پیج شخصی خود معرفی می کنند.

خریدو فروش ساعت:

بیشتر کاربران اینستاگرام را جوانان تشکیل می دهند ؛ علاقه ی جوانان به ساعت سبب شده است که یکی از پرفروش ترین پیج ها در اینستاگرام پیج های فروش ساعت باشد .ساعت های مجی فانتری در این بین بیشترین طرفدار را دارند.

خرید وفروش لوازم خانگی :

فضای عکاسی مناسب در اینستاگرام می تواند بهترین نمایش و راه معرفی برای لوازم خانگی باشد .استفاده از جلوه های بصری مناسب وگذاشتن پست با عکس هایی که بتوانند سبب تاثیر بیشتر بر روی دنبال کننده و جذب و ترغیب آن برای خرید محصول شود از دلایلی است که فروشندگان را به تبلیغات در اینستاگرام وا می دارد.

 

 

فروش محصولات موبایلی :

لوازم جانبی موبایل (قاب ،هندزفری و ..)طبق آمار های موجود فروش بسیارزیادی داشته و دنبال کنندگان زیادی دارد.اغلب طرفداران آن نوجوانان و به خصوص دختران می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

خرید و فروش لوازم آرایشی:

۵۲درصد از کاربران اینستاگرام زنان هستند و آمارها نشان می دهد زنان ساعات بیشتری را در اینستاگرام نسبت به مردان می گذرانند بنابراین اینستاگرام بستر مناسبی جهت فروش لوازم آرایشی فراهم نموده است بخصوص که امکان نقد و بررسی زیادی در اینستاگرام وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید و فروش لباس:

پر فروش ترین پیج های اینستاگرام متعلق پیج ها تبلیغات لباس می باشد .صرف کمترین زمان ممکن برای خرید بدون در نظر گرفتن رفت وآمد و همچنین تنوع بالای محصولات همواره کاربران را متقاعد از این امکان بهترین بهره را ببرند.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.