دسته‌بندی نشده

فروشگاه اینترنتی:

بیش از ۱۰کل تجارت آمریکا شامل فروش های اینترنتی و از طریق فروشگاه های آنلاین می باشد.فعالان اقتصادی و کارشناسان و متخصصین اقتصادی به رشد فروشگاه های آنلاین اعتقاد داشته و پیش بینی می کنند لا سرعت زیادی گسترش یابد .

داشتن یک فروشگاه اینترنتی مزیت فراوانی برای کسب وکار دارد ؛می توان گفت داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای موفقیت یک کسب و کار لازم است.

در ادامه به بررسی مزیت هایی که کسب و‌کارها را به داشتن فروش آنلاین ترغیب می کنند اشاره خواهیم کرد .

۱)فروش در همه ی روز های هفته و هر ساعت از شبانه روز:

بدون محدویت زمانی برای مشتریان آن ها می توانند در روزهای تعطیل و یا هر ساعت از شبانه روز کالای مورد نظرشان را سفارش داده و خرید کنند.شما بعنوان یک فروشنده از این طریق می توانیدآمار فروش خود را بالا برده و سود بیشتری بدست آورید.

۲)می توانیدتعداد مشتریان بیشتری داشته باشید:

فروشگاه های فیزیکی معمولا مشتریان ثابت منطقه ای دارند که بسته به موقعیت مکانی از فروشگاه خرید می کنند و‌عوامل بسیار زیادی نیز روی فروش شما تاثیر گذار خواهد بود ولی فروشگاه های آنلاین می توانند از هر منطقه ای مشتری داشته باشند واین دامنه بسیار گسترده است،این به معنای فروش بیشتر و سود بیشتر می باشد.

۳)تعامل بیشتر با مشتری:

مشتری با کامنت گذاری و نقد می تواند کمک بسیار زیادی برای فروش محصولات بهتر با مشتریان بیشتر و همچنین با کیفیت مطلوب تر کند ضمنا می تواند اطلاعات مناسبی از سلیقه و علاقه ی مخاطبین در اختیارتان بگذارد و این تاثیر زیادی برمیزان بیشتری از فروش می گذارد .

در این مقاله مطالبی جهت میزان اهمیت و مزیت فروشگاه های آنلاین بیان کردیم و بدون شک در بازاریابی امروزه نقش پر رنگی را ایفا می کند بنابراین اگر به دنبال فرصت مناسب برای بهبود کار خود هستید داشتن فروشگاه آنلاین روش مطمئنی خواهد بود .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.