دسته‌بندی نشده

محبوبیت اینستاگرام:

اینستاگرام از محبوبیت بسیار بالایی در میان استفاده کنندگان از شبکه های مجازی برخوردار است؛علت این امر می تواند وجود یک پیج شخصی ،عکس ،ویدیو ،تولید محتواهای متنوع و امکان تعامل بسیار بالا است.

آمار ها موجود نشان دهنده ی این نرخ تعامل بسیار بالا می باشد:

بیش از یک میلیارد نفر ماهانه از اینستاگرام استفاده می کنند :اینستاگرام از نظر کاربر فعال در رتبه دوم بعد از فیسبوک قرار گرفته است و با در نظر گرفتن همه ی پلتفرم های اجتماعی در رده پنجم بعد از facebook،YouTube،whatsapp،FB Messenger،WeCht قرار دارد .

بیش از ۵۰۰میلیون نفر هر روز به سراغ استوری های اینستاگرام رفته و از آن استفاده می کنند:

در سال های اخیر و با اضافه شدن استوری به آپشن های اینستاگرام از آن استقبال بسیار زیادی شده است.

استوری کانال بسیار مهمی برای ارتباط افراد و شهرت بیشتر است ،همچنین از این فرصت و بستر آماده بسیاری از کسب و‌کارها برای تبلیغات خود استفاده می کنند.

کاربران ایرانی در رتبه ی هشتم درمیان استفاده کنندگان از اینستاگرام قرار دارند .حدود ۴۵درصد از مردم ایران در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام فعالیت داشته و درصد بسیار بالایی از آن ها به سراغ خرید های اینستاگرامی رفته و در این بین ایران بعد از ژاپن و البته قبل از کاربران کشور انگلستان قرار گرفته است.این میزان از تعامل کاربران ایرانی در آمد قابل توجهی برا فروشگاه های آنلاین به ارمغان آورده است.

جذابیت گشت و گذار در بازار های آنلاین بدون نیاز به صرف وقت زیاد و رفت و آمد و امکان انتخاب گسترده مخاطب را به این سمت سوق داده است .

توجه به کسب و کار امروز و شناخت مخاطب امری بسیار ضروری است ،استفاده از اینستاگرام بعنوان ابزاری جهت بهبود کسب وکار و دانستن میزان موفقیت افراد دیگر شما را برای استفاده از آن ترغیب خواهد کرد ؛بهتر است راه های استفاده از آن و نکات اولیه را دانسته و سپس اقدام به بهره گیری از آن کنیم.

بازگشت به لیست