دسته‌بندی نشده

سقف درآمد حاصل از اینستاگرام

امروزه شبکه های اجتماعی موبایلی یکی از راه های حصول درآمد هستند ؛شبکه های اجتماعی نظیر لاین ،وایبر،واتساپ ،تلگرام و اینستاگرام از شبکه های اجتماعی هستند که مخاطب زیادی را به دنبال خود همراه کرده اند . در این میان سهم اینستاگرام به دلیل تولید محتواهای جذاب،عکس و ویدیو بیشتر است و هم مخاطب بیشتری دارد و هم تاثیر بسیار بالایی را روی مخاطب می گذارد.

پیج های اینستاگرامی با داشتن فالوور های واقعی از ارزش بسیار زیادی برخورد دارهستند به گونه ای‌که ارزش گذاری روی پیج ها با مخاطب بالابسیار قابل توجه بود و بعضی از پیچ ها(به خصوص پیج های سلبریتی ها و افراد شناخته شده)حدود ۵۰میلیون ارزش گذاری شده است.

کسب درآمد به طور میانگین هفتگی هفت تا ۱۰میلیون برای یک پیج با تعداد دنبال کنندگان ۸۰۰هزارنفری رقم قابل دسترسی است و همانطور که گفته شد این رقم به طور متوسط بوده و حتی میزان بیشتر درآمد نیز دور از ذهن نخواهد بود .نکته ی مهم برای دست یابی به همچین درآمدی در درجه ی اول داشتن مخاطب و درجه ی دوم کسب اعتماد مخاطب می باشد. بدون شک بسیاری از کسب و کار ها اقدام به استفاده از این پلتفرم رایگان برای تبلیغ کسب کار خود کرده اند و به دنبال درآمد بیشتر بوده اند ولی با شکست مواجه شدند زیرا نتوانستند مخاطب جذب کرده و فالوور فعال و واقعی داشته باشند ویا راهکار لازم برای حصول اعتماد مخاطب را نمی دانستند .

اهمیت وجود فالوور برای یک پیج برای دست یابی به اهداف صاحب پیج بسیار بالاست ،به گونه ای که امروز پیج های با مخاطب بالا خریدوفروش شده و رقم بسیار بالایی نیز برای آن درنظر گرفته می شود.

به این ترتیب پیج ها یک ابراز کارا برای دستیابی به درآمد بالا می باشند و یادگیری تکنیک های درآمد زایی توسط اینستاگرام وداشتن مخاطب فعال از اولین قدم براش شروع بازاریابی در اینستاگرام می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.